VÕISTLUSE KORRALDAJAD

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

Oleme toeks kõigile, kellel on oma tulevikust selge nägemus.

Tugevate ja kindlate partneritega saavad ka kõige suuremad unistused reaalsuseks.

Suured kaubamärgid aitavad luua automaailmale parema ja edukama tuleviku.

PROJEKTI PARTNERID

INTER CARS on juba üle 27 aasta teinud koostööd varuosatööstuse tuntuimate kaubamärkidega, kellega koostöös loome paremat tulevikku suure potentsiaaliga noortele mehaanikutele.

Me teame, et just teie olete osa autotööstuse tulevikust ja aitate seda uutesse kõrgustesse viia. Üleeuroopaline võistlus vajab partnereid, kes tunnevad seda tööstust nagu oma viit sõrme ja aitavad teil tõeliseks professionaaliks saada.
VÕISTLUSE KORRALDAJAD

INTER CARS

Inter Cars on üks suurimaid autovaruosade tarnijaid Kesk- ja Ida-Euroopas. Meie tooteportfell on väga lai ja lisaks sõiduautode, tarbesõidukite ja raskeveokite varuosade maaletoomisele ja müügile pakume ka remonditöökodade varustust ning sisustust, varuosi motosõidukitele ja põllumajandustehnikale. Meie tootevalikus on ka autotuuningu detailid, aksessuaarid ja autode lisavarustus. Meie valikusse kuuluvad kvaliteettooted rohkem kui 500-lt tuntud ja tunnustatud kaubamärgilt.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

ZF aftermarket

ZF Aftermarket on ülemaailmse autotööstuse järelturu OE-osade tarnija ja rahvusvahelise tehnoloogiakontserni ZF Friedrichshafen AG allüksus, mis pakub tehnilisi lahendusi nii sõiduautodele, tarbesõidukitele kui ka erinevatele tööstusvaldkondadele, olles toeks uue põlvkonna mobiilsuslahenduste arengule.

ZF järelturu valikus on:

LEMFÖRDER rooli- ja vedrustuselemendid ning kumm-metallist detailid;
SACHS amortisaatorid, vedrud, sidurid ja kahemassilised hoorattad;
TRW rooli-, vedrustus- ja piduridetailid;
ZF kaubamärgi komponendid, nagu käigukasti detailid ja õlikomplektid.

Lisateave ettevõtte, selle toodete ja teenuste ning lojaalsusprogrammi kohta:
www.aftermarket.zf.com/go/en/
www.zf.com

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

BOSCH

Boschi tooted ja teenused on loodud inimeste innustamiseks ja elukvaliteedi parandamiseks, pakkudes uuenduslikke ja kasulikke lahendusi. Bosch on loonud märkimisväärse tootja ja investori positsiooni paljudel Euroopa turgudel. Nende autosektorile suunatud tooted on leidnud koha meie autodes, remonditöökodades ja tööstusettevõtetes.

Boschi valikus on:

Suur valik varuosi
Teenindus- ja diagnostikaseadmed
Koolituskeskuste ja teenuste kontseptsioonid

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

CONTINENTAL

Continental on järelturu lahenduste ja teenuste valdkonna globaalne partner. Ülemaailmse tehnoloogiakontserni ning juhtiva autotööstuse tarnija ja rehvitootja eesmärgiks on alati leida kliendi vajadustele sobivaim lahendus, kasutades selleks oma laiaulatusliku tooteportfelli, uusimaid tehnoloogiaid, OEM-kvaliteeti ja lisateenuste valikut.

ContiTech Power Transmission Group teenused ja tooteportfell:

Rihmülekande ja mootori komponendid: komponentide OE-kvaliteet muudab need professionaalide esmavalikuks kogu maailmas.
Tarvikud: tööriistad, mõõte- ja paigaldustarvikud, mis hõlbustavad raskeid ja keerukaid töid.
Teenused remonditöökodadele: 5-aastane garantii, Watch and Work videoõpetuste seeria, tooteinfokeskus, tehnilised koolitused ja tehniline abiliin.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

ELRING

Kaubamärk, mis meenub igale mehaanikule esimesena, kui tegemist on professionaalse mootoriremondiga. Elring pakub laia valikut tihendeid, hooldusosi ja hermeetikuid, mis vastavad turu karmimatele nõuetele. Elring arendab ja toodab enamiku auto- ja mootoritootjate jaoks mootorite, käigukastide, väljalaskesüsteemide ja alternatiivsete mootoritehnoloogiate komponente. Uuendused ja erialased oskused originaalseadmete valdkonnas on kindlustanud Elringile tugeva positsiooni ülemaailmsel varuosade turul. "Elring - Das Original" – see on tippkvaliteedi, ohutuse, teeninduse, kättesaadavuse ja usaldusväärsuse kaubamärk.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

FEBI

febi valikus on juba üle 40 000 varuosa, mis võimaldab enimlevinud sõidu- ja veoautode, busside, haagiste, poolhaagiste ja kaubikute professionaalset remonti ning hooldust. febi on spetsialiseerunud sõiduautode ja tarbesõidukite rooli- ja vedrustusdetailide, metall-kummist detailide ja elektroonikakomponentide tootmisele.

febi prioriteedid on kõrgeim kvaliteet ja laitmatu klienditeenindus. Ettevõte on samaaegselt nii tarnija kui ka tootja rollis, mille tulemusel rakenduvad febi kvaliteedistandardid kõigile nende varuosadele ja teenustele. Mis peamine – febi valik hõlmab ainult OE kvaliteediga tooteid. febi toodetega kaasnevat meelerahu tagavad ulatuslik kvaliteedijuhtimise süsteem ja pikaajaline tootmiskogemus.

Kõrgete kvaliteedistandardite tõestuseks annab febi oma varuosadele 3-aastase tootjagarantii. febi bilstein on osa rahvusvahelise haardega Bilsteini kontsernist, mis tagab osade kättesaadavuse kõikidel turgudel. Ferdinand Bilstein on esindatud rohkem kui 70 riigis läbi tütarettevõtete ja hoolikalt valitud partnerite.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

MEYLE

Peale ettevõtte asutamist 1958. aastal on toimunud nii mõndagi. Varuosade eksportijast on saanud oma tootmisrajatiste ja kuulsa kaubamärgiga suurtootja. MEYLE detaile võib leida kogu maailma töökodadest – 120 riigist ja kõigilt mandritelt. MEYLE on oma 60-aastase ajaloo jooksul pidevalt kasvanud: ühe inimesega väikefirmast on saanud arvestatava suurusega ettevõte – ainuüksi nende Hamburgi peakorteris töötab ligi 500 töötajat.

Autotööstus ja tõmme elektrisõidukite poole on saatnud ettevõtte asutajat juba lapsepõlvest saati. Tema vanaisa Karl Louis Gaertner töötas rohkem kui sada aastat tagasi vagunite elektriajamitega ja ehitas sõidukeid. Kirgliku Lõuna-Ameerika võidusõitjana seisis Wulf Gaertner silmitsi probleemiga leida oma võistlusautole kvaliteetseid varuosi – lõpuks õnnestus need hankida just Saksamaalt ja nii pandigi alus ekspordikaubandusele.

1995. aastal järgnes ekspordile MEYLE kaubamärgi omandamine ja paar aastat hiljem juba oma tootmishoonete avamine, mis toodavad tänaseni rooli- ja vedrustusdetaile ning metall-kummist detaile.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

SCHAEFFLER

Schaeffler on ülemaailmne OEM-kvaliteediga varuosade ja hoolduslahenduste tootja ja müüja. Kaubamärkide LuK, INA ja FAG all pakub see sidurisüsteeme, sidurite hooldustehnikat, mootori ja käigukasti osi ning keredetaile. Kõik komponendid on optimaalselt häälestatud üheskoos töötama ja võimaldavad kiiret ja professionaalset paigaldust. Lisaks arendab ettevõte oma kaubamärgi REPXPERT all teeninduskeskustele vajalikke teenuseid, nagu praktilised töötoad ja koolitused ning spetsiaalsed teenindusseadmed. Loodud on ka praktiline veebisait koos kogu vajamineva teenuseinfo ning toodete paigaldusjuhenditega.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

MANN+HUMMEL

MANN-FILTER tegeleb järelturule suunatud tippklassi filtritega, mis on loodud vastama kõige karmimatele filtreerimisnõuetele. MANN-FILTER sõiduautode, tarbesõidukite või maastikuseadmete filtrid tunneb alati ära kas OE-märgistuse või erksate, kollakas-roheliste karpide järgi. MANN-FILTER on kaubamärk, mida usaldatakse kogu maailmas – kui vajate tippklassi filtrit, siis valige Original MANN-FILTER koos 100% OE-kvaliteediga.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

Valeo

Valeo kontserni kuuluv Valeo Service on kogu maailmas tuntud kui autotööstuse järelturu spetsialist. Valeo Service eesmärgiks on anda teie ja teie klientide sõidukitele (sõiduautod ja kommertssõidukid) võimalikult pikk eluiga.

Valeo Service pakub täielikku teenuste spektrit, mis hõlmab nii originaalseadmete varuosi kui ka sõltumatu järelturu (IAM) varuosasid ja tarvikuid. Valeo Service tegeleb ülekandesüsteemide, kliimaseadmete, klaasipuhastite, valgustite, jahutus- ja õhusüsteemide ning elektrisüsteemidega.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

SHELL

Shell on teinud ajalugu määrdeainete innovatsioonis ja arenduses, olles esimene tootja, kes on tulnud turule puhtamate ja keskkonnasõbralikumate maagaasist valmistatud määrdeainetega.

19. „Kline & Company Global Lubricants: Market Analysis and Assessment 2021“ aruande kohaselt on Shell suutnud hoida oma positsiooni kui juhtiv ülemaailmse võrgustikuga määrdeainete tarnija, ja seda juba 15. aastat järjest.

Just seetõttu on Shellil rõõm toetada ka tehnilistele õlidele keskenduvat võistlust ja seda läbi teoreetiliste ja praktiliste ülesannete. Võistlusel osalejad pannakse proovile erinevate testidega, sealhulgas õige õlikoguse ja õlivahetuse nõuete väljaselgitamine ning sagedaste mootoridefektide diagnostika. See annab noortele mehaanikutele võimaluse demonstreerida oma põhjalikke teadmisi kõigi sõiduki detailide osas.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

VARTA

Clarios (kaubamärgi VARTA omanik) on maailma suurim autoakude tootja ja ühtlasi üks maailma juhtivaid originaalosade tarnijaid. Clarios pakub laia valikut kvaliteetseid plii- ja liitiumioonakusid, millega katta kõikide sõidukitüüpide vajadused. Seitse kümnest äsja toodetud AGM aku ja start-stoppsüsteemiga sõidukist on varustatud VARTA akuga.
VARTA kaubamärgi akusid on paigaldatud miljonitele sõidu- ja veoautodele, mootorratastele ja autoelamutele. Kõik need akud on keeruka inseneritöö ja aastatepikkuse kogemuse tulemus.
Nad on ehitatud eesmärgiga tagada parim jõudlus. Tänu patenditud PowerFrame® võrgutehnoloogiale ja enam kui sajale tootmisprotsessis mõõdetud protsessi- ja tooteparameetrile nad suudavad seda.
Need autotootjad paigaldavad VARTA akusid:
Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Ferrari, Fiat Ford, GMC,Honda, Hyundai, Jaguar, Kia, Lamborghini, Land Rover, Maserati, Mercedes-Benz, Nissan, Opel Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Škoda, Vauxhall, Volkswagen, Volvo

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

NRF

NRF, or Nederlandse Radiateuren Fabriek, has been a leading manufacturer and supplier of cooling products and solutions for the automotive aftermarket, marine, rail, and industrial markets for nearly 100 years. The company's history dates back to 1927. Back then, R. Bloksma Senior founded the Nederlandse Radiateuren Fabriek in Amsterdam. The factory initially focused only on radiator repair, but in 1930 NRF also launched its production department.

Today, NRF is a global network with 8 warehouses located in strategic parts of Europe and more than 11,500 articles on offer. The product portfolio is constantly being developed and thanks to the launch of sensors, NRF offers products not only for engine cooling and air conditioning. In its own development and research facilities, the company constantly tries to make sure its products are of the highest quality.

Due to its strategically located warehouses and customer service centers, NRF is a global player in the aftermarket, but also a local partner. Every day, NRF products reach customers in more than 80 countries around the world.

EMPOWERING PERFORMANCE.