VÕISTLUSE KORRALDAJAD

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

KOHALIKUD PARTNERID

Oleme toeks kõigile, kellel on oma tulevikust selge nägemus.

Tugevate ja kindlate partneritega saavad ka kõige suuremad unistused reaalsuseks.

Suured kaubamärgid aitavad luua automaailmale parema ja edukama tuleviku.

PROJEKTI PARTNERID

INTER CARS on juba üle 26 aasta teinud koostööd varuosatööstuse tuntuimate kaubamärkidega, kellega koostöös loome paremat tulevikku suure potentsiaaliga noortele mehaanikutele.

Me teame, et just teie olete osa autotööstuse tulevikust ja aitate seda uutesse kõrgustesse viia. Üleeuroopaline võistlus vajab partnereid, kes tunnevad seda tööstust nagu oma viit sõrme ja aitavad teil tõeliseks professionaaliks saada.
VÕISTLUSE KORRALDAJAD

INTER CARS

Inter Cars on üks suurimaid autovaruosade tarnijaid Kesk- ja Ida-Euroopas. Meie tooteportfell on väga lai ja lisaks sõiduautode, tarbesõidukite ja raskeveokite varuosade maaletoomisele ja müügile pakume ka remonditöökodade varustust ning sisustust, varuosi motosõidukitele ja põllumajandustehnikale. Meie tootevalikus on ka autotuuningu detailid, aksessuaarid ja autode lisavarustus. Meie valikusse kuuluvad kvaliteettooted rohkem kui 500-lt tuntud ja tunnustatud kaubamärgilt.

VÕISTLUSE KORRALDAJAD

ERASMUS+

Erasmus+ on Euroopa Liidu uus programm, mille eesmärk on toetada haridusele, erialasele ettevalmistusele, noorsoole ja spordile suunatud tegevusi ajavahemikul 2014–2020. Kava võimaldab tehnikakoolide õpilastel, õpetajatel, noorsoo spetsialistidel ja vabatahtlikel parandada oma teadmisi, oskusi ja tööalast konkurentsivõimet. Kava toetab organisatsioone, kellel on lubatud partnerluse raames osaleda projektide ettevalmistamisel ja jagada uuendusi hariduse, erialase ettevalmistuse ja noorsoo valdkonnas. Erasmus+ programm on avatud paljudele organisatsioonidele hariduse, erialase ettevalmistuse, spordi ja noorsoo valdkonnas.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

ZF aftermarket

ZF Aftermarket on ülemaailmse autotööstuse järelturu OE-osade tarnija ja rahvusvahelise tehnoloogiakontserni ZF Friedrichshafen AG allüksus, mis pakub tehnilisi lahendusi nii sõiduautodele, tarbesõidukitele kui ka erinevatele tööstusvaldkondadele, olles toeks uue põlvkonna mobiilsuslahenduste arengule.

ZF järelturu valikus on:

LEMFÖRDER rooli- ja vedrustuselemendid ning kumm-metallist detailid;
SACHS amortisaatorid, vedrud, sidurid ja kahemassilised hoorattad;
TRW rooli-, vedrustus- ja piduridetailid;
ZF kaubamärgi komponendid, nagu käigukasti detailid ja õlikomplektid.

Lisateave ettevõtte, selle toodete ja teenuste ning lojaalsusprogrammi kohta:
www.aftermarket.zf.com/go/en/
www.zf.com

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

BOSCH

Boschi tooted ja teenused on loodud inimeste innustamiseks ja elukvaliteedi parandamiseks, pakkudes uuenduslikke ja kasulikke lahendusi. Bosch on loonud märkimisväärse tootja ja investori positsiooni paljudel Euroopa turgudel. Nende autosektorile suunatud tooted on leidnud koha meie autodes, remonditöökodades ja tööstusettevõtetes.

Boschi valikus on:

Suur valik varuosi
Teenindus- ja diagnostikaseadmed
Koolituskeskuste ja teenuste kontseptsioonid

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

Castrol

Castrol on maailma tippude hulka kuuluv kvaliteetõlide ning määrdeainete tootja, turustaja ja edasimüüja, kes pakub ka kõigi oma tootegruppidega seotud teenuseid.
Castroli toodangust leiab autotööstusele, vee- ja õhusõidukitele, mäetööstusele kui ka töötlevale tööstusele suunatud tootevaliku. Castrol toob igal aastal turule sadu uusi kvaliteettooteid.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

CONTINENTAL

Continental on järelturu lahenduste ja teenuste valdkonna globaalne partner. Ülemaailmse tehnoloogiakontserni ning juhtiva autotööstuse tarnija ja rehvitootja eesmärgiks on alati leida kliendi vajadustele sobivaim lahendus, kasutades selleks oma laiaulatusliku tooteportfelli, uusimaid tehnoloogiaid, OEM-kvaliteeti ja lisateenuste valikut.

ContiTech Power Transmission Group teenused ja tooteportfell:

Rihmülekande ja mootori komponendid: komponentide OE-kvaliteet muudab need professionaalide esmavalikuks kogu maailmas.
Tarvikud: tööriistad, mõõte- ja paigaldustarvikud, mis hõlbustavad raskeid ja keerukaid töid.
Teenused remonditöökodadele: 5-aastane garantii, Watch and Work videoõpetuste seeria, tooteinfokeskus, tehnilised koolitused ja tehniline abiliin.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

ELRING

Kaubamärk, mis meenub igale mehaanikule esimesena, kui tegemist on professionaalse mootoriremondiga. Elring pakub laia valikut tihendeid, hooldusosi ja hermeetikuid, mis vastavad turu karmimatele nõuetele. Elring arendab ja toodab enamiku auto- ja mootoritootjate jaoks mootorite, käigukastide, väljalaskesüsteemide ja alternatiivsete mootoritehnoloogiate komponente. Uuendused ja erialased oskused originaalseadmete valdkonnas on kindlustanud Elringile tugeva positsiooni ülemaailmsel varuosade turul. "Elring - Das Original" – see on tippkvaliteedi, ohutuse, teeninduse, kättesaadavuse ja usaldusväärsuse kaubamärk.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

FEBI

febi valikus on juba üle 40 000 varuosa, mis võimaldab enimlevinud sõidu- ja veoautode, busside, haagiste, poolhaagiste ja kaubikute professionaalset remonti ning hooldust. febi on spetsialiseerunud sõiduautode ja tarbesõidukite rooli- ja vedrustusdetailide, metall-kummist detailide ja elektroonikakomponentide tootmisele.

febi prioriteedid on kõrgeim kvaliteet ja laitmatu klienditeenindus. Ettevõte on samaaegselt nii tarnija kui ka tootja rollis, mille tulemusel rakenduvad febi kvaliteedistandardid kõigile nende varuosadele ja teenustele. Mis peamine – febi valik hõlmab ainult OE kvaliteediga tooteid. febi toodetega kaasnevat meelerahu tagavad ulatuslik kvaliteedijuhtimise süsteem ja pikaajaline tootmiskogemus.

Kõrgete kvaliteedistandardite tõestuseks annab febi oma varuosadele 3-aastase tootjagarantii. febi bilstein on osa rahvusvahelise haardega Bilsteini kontsernist, mis tagab osade kättesaadavuse kõikidel turgudel. Ferdinand Bilstein on esindatud rohkem kui 70 riigis läbi tütarettevõtete ja hoolikalt valitud partnerite.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

Filtron

FILTRON on üks Kesk- ja Ida-Euroopa enim valitud autofiltrite kaubamärke. FILTRONi toodangu esmaklassilise kvaliteedi tagab emafirma MANN+HUMMEL Group OE-kompetents, kuna ettevõte on aastakümneid tootnud originaalfiltreid maailma suurimatele autotootjatele. FILTRONi tootevalikusse kuulub üle 2700 toote, mis katab 97% Euroopa sõiduautode turu vajadusest. Tuhanded mehaanikud kogu Euroopas eelistavad FILTRONi filtreid ja hindavad kõrgelt lisaväärtusi, nagu praktiline tootekataloog, selged paigaldusjuhised (nii videod kui trükised), konkreetse infoga pakendid ja hõlpsasti meeldejääv nummerdussüsteem.
FILTRONi filtrid muudavad töö lihtsaks!

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

MEYLE

Peale ettevõtte asutamist 1958. aastal on toimunud nii mõndagi. Varuosade eksportijast on saanud oma tootmisrajatiste ja kuulsa kaubamärgiga suurtootja. MEYLE detaile võib leida kogu maailma töökodadest – 120 riigist ja kõigilt mandritelt. MEYLE on oma 60-aastase ajaloo jooksul pidevalt kasvanud: ühe inimesega väikefirmast on saanud arvestatava suurusega ettevõte – ainuüksi nende Hamburgi peakorteris töötab ligi 500 töötajat.

Autotööstus ja tõmme elektrisõidukite poole on saatnud ettevõtte asutajat juba lapsepõlvest saati. Tema vanaisa Karl Louis Gaertner töötas rohkem kui sada aastat tagasi vagunite elektriajamitega ja ehitas sõidukeid. Kirgliku Lõuna-Ameerika võidusõitjana seisis Wulf Gaertner silmitsi probleemiga leida oma võistlusautole kvaliteetseid varuosi – lõpuks õnnestus need hankida just Saksamaalt ja nii pandigi alus ekspordikaubandusele.

1995. aastal järgnes ekspordile MEYLE kaubamärgi omandamine ja paar aastat hiljem juba oma tootmishoonete avamine, mis toodavad tänaseni rooli- ja vedrustusdetaile ning metall-kummist detaile.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

SCHAEFFLER

Schaeffler on ülemaailmne OEM-kvaliteediga varuosade ja hoolduslahenduste tootja ja müüja. Kaubamärkide LuK, INA ja FAG all pakub see sidurisüsteeme, sidurite hooldustehnikat, mootori ja käigukasti osi ning keredetaile. Kõik komponendid on optimaalselt häälestatud üheskoos töötama ja võimaldavad kiiret ja professionaalset paigaldust. Lisaks arendab ettevõte oma kaubamärgi REPXPERT all teeninduskeskustele vajalikke teenuseid, nagu praktilised töötoad ja koolitused ning spetsiaalsed teenindusseadmed. Loodud on ka praktiline veebisait koos kogu vajamineva teenuseinfo ning toodete paigaldusjuhenditega.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

MANN+HUMMEL

MANN-FILTER tegeleb järelturule suunatud tippklassi filtritega, mis on loodud vastama kõige karmimatele filtreerimisnõuetele. MANN-FILTER sõiduautode, tarbesõidukite või maastikuseadmete filtrid tunneb alati ära kas OE-märgistuse või erksate, kollakas-roheliste karpide järgi. MANN-FILTER on kaubamärk, mida usaldatakse kogu maailmas – kui vajate tippklassi filtrit, siis valige Original MANN-FILTER koos 100% OE-kvaliteediga.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

Motoremo

Moto Remo – turbolaadurite ja -kompressorite ekspert

Alates 1993. aastast tegutsev ettevõte on kasvanud uute turbolaadurite ja kompressorite remondi- ning müügivaldkonna turuliidriks. Laiaulatuslikud kogemused, peensusteni lihvitud oskused ja ettevõtte äritegevusele vastav tehniline võimekus on teinud Moto Remost maailma juhtivate turbokompressorite ja -laadurite hooldus- ja müügieksperdi. Moto Remo esindab suurimaid turbolaadurite tootjaid, nagu Garrett, BorgWarner Turbo Systems, Mitsubishi Turbochargers ja IHI Turbochargers.
Moto Remo ei paku klientidele mitte ainult kvaliteetseid tooteid ja teenuseid, vaid jagab ka praktilisi teadmisi ja aastate jooksul omandatud kogemusi. Selleks kasutatakse arvukaid erialaväljaandeid, montaaži- ja diagnostikajuhendeid ja isegi rikkepõhjuste analüüse.

Moto Remo on ka mootorispordi sektorile mõeldud Garrett Performance ja BorgWarner Performance turbolaadurite ametlik esindaja.

RAHVUSVAHELISED PARTNERID

Valeo

Valeo kontserni kuuluv Valeo Service on kogu maailmas tuntud kui autotööstuse järelturu spetsialist. Valeo Service eesmärgiks on anda teie ja teie klientide sõidukitele (sõiduautod ja kommertssõidukid) võimalikult pikk eluiga.

Valeo Service pakub täielikku teenuste spektrit, mis hõlmab nii originaalseadmete varuosi kui ka sõltumatu järelturu (IAM) varuosasid ja tarvikuid. Valeo Service tegeleb ülekandesüsteemide, kliimaseadmete, klaasipuhastite, valgustite, jahutus- ja õhusüsteemide ning elektrisüsteemidega.

KOHALIKUD PARTNERID

Shell Helix

Shell on juhtiv määrdeainete tootja maailmas ning ühtlasi ka Baltikumi turuliider, kes on enam kui 75 aastat investeerinud miljardeid dollareid efektiivsemate ja suuremat ökonoomsust võimaldavate kütuste ja määrdeainete uurimis- ja arendustöösse. Shell tootevalikust leiab mootoriõli ja määrdeaineid autondus-, transpordi-, tööstus-, merendus- ning ka lennundussektorile. Innovaatiliste Shell’i mootoriõlide tootmine põhineb unikaalselt Shell PurePlus tehnoloogial, mis tähendab seda, et mootoriõli tootmisel on kasutatud ülipuhtast maagaasist toodetud GTL-baasõli. Shell PurePlus tehnoloogia on mitmekülgne protsess, mille läbi toodetakse kristallpuhas baasõli, milles puuduvad nähtavad naftal põhinevate õlide jääkained. Kusjuures, nimetatud protsess on kaetud enam, kui 3500 patendiga.

Shell innovatsiooniliidri positsiooni kinnitab ka hiljutine uudis - 23. veebruar 2021 tõi Shell turule Shell Helix Ultra 0W Carbon Neutral (ehk. süsinikneutraalne) tooted – see tähendab, et ka Eesti kliendid saavad nüüd valida oma sõiduautode mootoritele vajalikke süsinikneutraalseid õlisid. Shell Helix Ultra 0W Carbon Neutral on esimene Shell Helix sõiduauto mootoriõli, mis tagab ületamatu mootori jõudluse madalamate heitkoguste ja suurema kütusesäästlikkusega.