Noore Automehaaniku võistlus saab tugeva toetaja võrra rikkamaks - Delphi bränd liitub meie partnerkonnaga!

Positiivsed muutused Noore Automehaaniku võistlusel. Delphi, mis toodab kõrge kvaliteediga varuosi kütusesüsteemidele, mootori juhtsüsteemidele ja sõidukite elektroonikale, liitub meie rahvusvahelise parterkonnaga.


Delphi, tuues võistlusele ulatusliku autoalase oskusteabe, pakub nüüdsest veelgi mitmekülgsemat ja detailsemat teadmiste ja kogemuste pagasit, millest võivad kõik võistlusel osalejad kasu saada.

Seda on oluline mainida kontekstis, et kutsevõistluse eesmärgiks ongi automehaaniku elukutse populariseerimine tehnika- ja üldkoolide õpilaste seas. Globaalse tippbrändi lisandumine partnerite hulka aitab seda eesmärki paremini saavutada.

Võistlus on üks suuremaid omasuguseid Euroopas, hõlmates hetkeseisuga 10-t riiki, kus peetakse rahvuslikke finaale. Võitjad igast riigist kohtuvad Rahvusvahelises Finaalis, võistlemaks parima noore automehaaniku 2024 tiitlile.

Kutsevõistluse lai toetajaskond hõlmab juba firmasid Bosch, Continental, Elring, Febi, Filtron, Meyle, NRF, Schaeffler, Shell, Valeo, Varta ja ZF Aftermarket. Nüüd liitub selle silmapaistva seltskonnaga ka Delphi.

"Me valime alati kõige võimekamad partnerid, kes Noore Automehaaniku võistlusega liitudes toovad endaga kaasa kvaliteedi. Kaasates projekti Delphi, teame juba ette, millised eelised sellega kaasnevad.. Ma usun, et tänu sellele saame võistluse kvaliteedi taset aasta aastasse tõsta, pakkudes osalejatele veelgi rohkem arenguvõimalusi," ütleb Armands Umbraško, Noore Automehaaniku projekti juht ja koordinaator.

"Oleme automehaanika valdkonnas noorte talentide arendamisele ja toetamisele ülimalt keskendunud. Teame, et ettevõtmised nagu Noore Automehaaniku võistlus pakuvad suurepäraseid võimalusi populariseerida tehnikaharidust, inspireerida kirge ja toetada tulevasi valdkonna tipptegijaid. Toetades Noore Automehaaniku konkurssi, soovime aktiivselt osaleda noorte inimeste karjääri kujundamisel, pakkudes neile ressursse ja võimalusi oma oskuste arendamiseks ja praktiliste kogemuste saamiseks. Meie jaoks on see hea võimalus ehitada sild teooria ja praktika vahele, ühtlasi ka osaleda erialateadmiste arendamises, mis on autotööstuses võtmetähtsusega," – ütleb Tomasz Hurt, Delphi tehniline juht.