NRF’ist saab Noore Automehaaniku võistluse uus partner

Tehnika- ja kutsekoolide üleeuroopaline võistlus Noor Automehaanik, saab uhkusega välja kuulutada uue koostööpartneri! Auväärse seltskonnaga liitub NRF, jahutuslahenduste juhtiv tootja ja tarnija.


Sel aastal korraldab Inter Cars võistluse juba seitsmendat korda. Võistlusel osalevad auto- ja tehnikakoolide õpilased, kes esindavad tööstusharu tulevikku ja asuvad seda õige pea kujundama. 

Kutsevõistluste kaudu aitab Inter Cars SA Capital Group kujundada automehaaniku elukutse positiivset kuvandit ühiskonnas, lisaks võimaldades kogemuste vahetamist eri Euroopa osadest pärit õppurite ja õpetajate vahel. Tänu võistlusele leitakse noori talente nii mehaanika- kui ka mehhatroonika valdkonnas. Noore Automehaaniku riikliku vooru võitja saab kutse osaleda suures rahvusvahelises finaalis.

Omalt poolt panustavad võistluse läbiviimisse nimekad firmad nagu Bosch, Continental, Elring, Febi, Mann-Filter, Meyle, Schaeffler, Shell, Valeo, Varta ja ZF Aftermarket. 

Nüüd liitub nendega NRF — bränd, mis pakub enam kui 11 000-t varuosa mootorijahutussüsteemidele ja õhukonditsioneeridele.

- Oleme alati eelistanud koostööd teha nendega, kellel on selge nägemus. Oleme panustanud tugevatele ja stabiilsetele partneritele, kellega same läbi viia parimaid projekte. Koostöö Inter Cars’i ja NRF’i vahel on märk veelgi kestvama partnerluse algusest ning Noore Automehaaniku võistlus on selleks perfektne platvorm – ütleb Armands Umbrasko, Noore Automehaaniku võistluse läbiviija.

- Inter Cars teeb varuosatööstuses koostööd parimate brändidega. Ettevõte on ligi kolm aastakümmet töötanud käsikäes noorte mehaanikutega, kes ilmutavad tohutut potentsiaali. Meiepoolne toetus Noore Automehaaniku võistlusele näitab, et me hindame samu väärtusi ja panustame noorte mehaanikahuviliste haridusvõimalustesse, ütleb Łukasz Piątek, NRF’i müügidirektor.